fbpx
Back to top

Episode 95 Machiel den Dekker & Vincent Kint

Machiel den Dekker is de algemeen directeur van AFAS Software België. Hij begon zijn carrière bij AFAS in 2006 als ERP-consultant en groeide door tot algemeen directeur in 2017. Onder zijn leiding is het bedrijf gegroeid van één medewerker tot meer dan vijftig. Machiel hecht veel waarde aan het behouden van de unieke AFAS-cultuur, die draait om betrokkenheid en het durven anders te zijn. In totaal heeft AFAS Software 724 medewerkers. Machiel kwam recent in de pers door de invoering van de 4-dagen werkweek. Vanaf 1 juli 2025 in België, zullen alle medewerkers een extra vrije dag per week krijgen met behoud van loon en arbeidsvoorwaarden. Deze ontwikkeldagis bedoeld om medewerkers meer ruimte te geven voor persoonlijke ontwikkeling, mantelzorg, vrijwilligerswerk of andere belangrijke zaken.

Vincent Kint is de gedelegeerd bestuurder van UNIZO West-Vlaanderen. Afkomstig uit Lendelede, heeft hij een sterke band met de regio. Sinds zijn aantreden heeft hij zich ingezet om de nabijheid van de organisatie te versterken en de banden tussen ondernemers te verstevigen. Vóór UNIZO had hij ervaring in drugspreventie, kabinet van minister van Binnenlandse Zaken & eigenaar van een communicatiebureau. Hij is tevens een veelgevraagd spreker en streeft ernaar om het ondernemerschap in West-Vlaanderen verder op de kaart te zetten. Daarnaast kan hij z’n creatief ei kwijt in drummen & fotografie. Laat ons zeggen dat kracht dus ergens centraal staat.

Geschreven door:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

logo wit